KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735129
nr 1273 5129
Mårten Glaumann
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad 81, "Sittande". Olja på duk, 87x66 cm
Mårten Glaumann, svensk bildkonstnär född 1951.
måndag 2 september 2019
kl 18:17:53